24 marca 2016

O nas

JAGODA JACHIMCZAK

terapeuta behawioralno – poznawczy, trener, doradca, konsultant.

Wspieram terapeutycznie i służę wsparciem konsultacyjnym osobom, które z różnych powodów tego wsparcia potrzebują. Z moich szkoleń i doradztwa, do tej pory, skorzystało ponad 5000 osób. Dzięki temu posiadam wiedzę i doświadczenie, które ściśle związane jest z aktualnymi potrzebami. Posiadam duże doświadczenie biznesowe dotyczące wdrążania inwestycji zagranicznych w Polsce, co pozwala mi na pracę doradczą w zakresie rynku pracy. Prowadziłam wykłady z zarządzania w służbie zdrowia, sposobów traktowania pacjenta/klienta pozyskując go do współpracy. Promuję oraz szkolę z zakresu przekazywania diagnozy i trudnych informacji medycznych. Jestem autorką kursów elearningowych, podręczników dla osób pracujących w służbie innym ludziom.

PIOTR PUDŁO, DR

terapeuta behawioralno – poznawczy, trener, doradca, coach

W swojej pracy bazuję na założeniach terapii behawioralno-poznawczej wspierając je metodami psychoterapii Gestalt oraz Analizy Transakcyjnej (certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej oraz Instytutu Terapii Gestalt).
Pracując, kieruję się modelem psychologii pozytywnej. Wierzę, że każdy człowiek posiada odpowiednie zasoby do samodzielnego radzenia sobie z trudnościami a jedyne czego potrzebuje to ich uruchomienie.
Koncentruję się na jasnym i przejrzystym procesie terapii: razem z klientem definiujemy zakres i przebieg terapii/konsultacji umawiając się na jej przedmiot, cele-efekty i czas trwania. Wiele trudności może zostać rozwiązanych podczas 2-3 sesji.